Duke Nukem Forever'a Yeni Ekran Görüntüsü

Oyuncular, Duke Nukem Forever fiyaskosunu bilirler, yaklaşık 8-9 yıldır çıkamayan bu oyun, sayısız kere firma ve motor değiştirmiş, halen bir arpa boyu yol gidememiştir ne yazık ki. Yine de hala umutluysanız diye, 3D Realms forumlarında boy göstermiş yeni bir ekran görüntüsüne merhaba diyebilirsiniz ;

Duke Nukem Forever

2 yorum yapılmış

  1. DNF olsa da bir gün çıksa, herhalde kendi adına bir kilise, hatta bir mezhep oluşturulur, insanlar oyunun kutusuna, ambalajına taparlardı :) Olmayacak bir dua çünkü bu.

    Çıkış tarihi muhtemelen GTA XVII falan çıktığında olur. 3D Realms oyunu inatla iptal etmiyor, kendini gündemde tutarak reklamını yapıyor böylece bedavaya. Bundan 5 sene önce hayal edemediğimiz oyunları şimdi oynadık bitirdik, DNF hala çıkacak. Şu tarihten sonra artık, çıksa ne olur ki zaten? Türe ne yenilik getirebilir, sıfır. Bir başka Doom III olur ancak.

  2. valla babamla ps1 de hemen hemen bütün oyunları bitirdik çıkarsa hemen gider alırım altın kaplı kutuya koyarım… e motor değişmiş grafikler gtaIV gibi olursa ilk gün alırımçıkış tarihi belli olsa………….

Yorum Yazın