Oyungezer Temmuz Sayısı, Süper! :)

Benimle ilgili çoğu beni tanıyan kişinin bildiği bir şey varsa, o da oyun oynamayı (özellikle RPG, MMO, RTS ve FPS-yaratıcı olanları- türleri) çok sevdiğimdir.

Her ne kadar Linux’a gönül verdiysem de, oyun oynamadan, oyunları takip etmeden duramam, mümkün değil. Hal böyle olunca, dergilerinde yakın takipçisi oluyorum.

Asıl bahsetmek istediğim, OGZ’nin bu sayısı. Mutlaka herkes tarafından edinilmeli. Alın, okuyun, sindirin, o derece. Diablo 3’ü kapak yapan Dünya çapında ilk dergi olması zaten müthiş, onun dışında, sayfalarca Diablo 3 ilk bakış yazısı, Metal Gear Solid IV incelemesi, Mass Effect -ki müthiş bir oyun- incelemesi.. Yetmedi mi? Göktuğ Yüksel üstad tarafından yazılmış(kimileri için bu bile dergiyi alma sebebidir :) ) Race Driver GRID (başka bir mükemmel oyun) incelemesi, Silent Hill : Homecoming ! Daha ne beklerim bir dergiden? Donanım sayfası da ayrı bir güzel üstelik, Sapphire Radeon HD 4850’i tanıtmışlar, Ubidays 2008 ve takipçileri için OGZ Dövüş Klübü yazıları.. Tamam ben sustum, linki veriyorum:

http://www.oyungezer.com.tr/content/view/446/136/

Bir yorum yapılmış

  1. abiler cok teşekkür ediyorum ve derginizi düzenli olarak alıyorum okuyorum … ama Şu Gta IV ün pc versiyonu cıkmadı ona yanıyorum … ! – En Cok Beklediqim Hatta Tek Beklediqim oyun gta 4 pc versiyon…Rockstar gercekten şoka uqrattı biyerlerde okumuştum pc versiyonla ilgili bişiler herkez gelcek diyo ama hala rockstar acıklama yapmadı pc versiyon için :-(…saygılar..

Yorum Yazın