Beni Rahatsız Eden Muhabbetler

Hah, kişisel bir şeyler karalayabilecek vaktim oldu en sonunda. Ben de bu ayın en çok rahatsız olduğum saçmasalak muhabbetlerini seçtim. Genelde bunlardan hep uzak kalmaya çalışırım ama bilirsiniz ki öyle kolay olmaz, 10 kişi bir masaya oturur mesela, iki lavuk bunu yapar ve sekiz kişi küfredesiniz gelir, işte öyle:

 • Yeni başladı bu, ara ara arkadaşım dediğim adamlarda bile görüyorum inanılmaz rahatsız edici, Yemekteyiz-imsi davranışlar. Tamam görgüsüzlük bir yere kadar kabul edilebilir ama öküz değilsiniz abi, değilsiniz, di mi? Bir de bunu önce yapıp sonra şakaya vuranlar var ki döverim lan, sinir bozucu.
 • Geçenlerde oldu bu, Cem Yılmaz esprilerinin inatla taklit edilmesinden ÇOK SIKILDIM. Lütfen ama lütfen, komedyenlerden espri çalmayın, 1500 kez izlenen yeni tarz türk komedilerinden aşırma yapmayın be abi, hayır komik değil, üstüne bir de komikmiş gibi davranmak zorunda kalıyoruz kırılmayın diye, kastırmanın ne alemi var?
 • Hayır! Fenerbahçenin yeni transferi umrumda değil! Fenerliysem hayatımda bir derbi maçını baştan sona izlediğim bir anı bile gelemiyor aklıma, futboldan da hoşlanmıyorum, anlatmayın artık. Hepimiz futbol sevmek zorunda mıyız?
 • Televizyon izlemediğimi söylerken bunu söylememde bir kasıt var, bu şu demek: bana dün izlediğin komik diziden bahsetme, Kurtlar Vadisinden falan hiç girme, izlediğin şeyin özetini çıkarmayı düşünme bile.
 • Eşşek kadar adamların kadınlardan “o biçim” bahsetmesi beni çok sinirlendiriyor, sakın ha! Ergenliği arkada bırakmadınız mı hâla?
 • Hmm, evet biliyorum, buldun “vay bu adam bir şeyler biliyor” diyecek birini, sordukça soruyorsun, bunun ne kadar can sıkıcı olduğunun farkında mısın peki? Ben  sana sürekli o halledemediğin sorunlarda arka çıkarım dedim mi? Ha?
 • “Abi geçen yine Mehmetle gidiyoruz..” Hikaye ilgi çekiciyse tamam da, bana Mehmet’in (Mehmet burada  bir değişken, kendisine X diyebilirsiniz) hayat hikayesini anlatma, Mehmetse mehmet, ölmüyorum ki bu herifin neler yaptığını duymaya?
 • Rica ediyorum, benim yanımda vatan kurtarmayın. Atatürk olsaydı nasıl yapardı hiç ilgilenmiyorum, Atatürk olsaydı 100 yaşının üstünde olurdu, çok da umrundaydınız.

Oh be, rahatladım :) Gerçekten neden bu kadar rahatsız olduğumu bilmiyorum ama korkunç bir şey bu, sürekli olarak aynı şeyi tekrar eden adamlar var, bir şekilde aranıza sızıyorlar ve yaşam enerjinizi tüketiyorlar, böyle ne bileyim, NPC gibi, MOB gibi, yapay zekalı herifler bunlar, durduramıyorsun da, kibarız ya, bir şey diyemiyoruz, biraz dikkat edin abi nasıl göründüğünüze dışarıdan, hep aynı şey, kelime tahmin etmece oynayasım var artık.

3 yorum yapılmış

 1. bende hep düşünürdüm insanların nesi beni bu kadar sıkıyor diye?siz bunları iyi sıralamışsınız. tebrik ederim

 2. Eheh, bari bu sefer bir resimle açıklayayım, değişiklik olsun:

  BONUS: http://3.bp.blogspot.com/_XvsdhLTBTYw/SyKdTWBdDqI/AAAAAAAACOg/WQJdHmfbSG8/s1600-h/ozgurzengin+copy.jpg

 3. ATATÜRK e laf yok üstelik o olmasaydı sen su anda sıcacık evinde bu yorumları yazıyor olmazdın ATATÜRK harika yapıtlar kurdu ülkeyi kurtardı ona herkes minnettardır biz asıl yobaz gerici ve hırsız akp nin yaptıklarından bahsetsek daha iyi olur

Yorum Yazın